Plug & play korkeatasoinen kaapelointi 4-napaisella Molexilla!
Auto-Connect ISOY2MOLEX4 on käyttäjäystävällinen plug-&-play-ratkaisu vahvistimen, DSP-yksiköiden tai aktiivisten subwooferien liittämiseen, jotka käyttävät kahta 4-napaista Molex-liitäntää. Kaapeli tekee korkeatasoisen signaalin poimimisesta helppoa ISO-liittimien kautta.
- 4-napainen Molex-liitäntä korkeatasoiselle signaalille
- Kaapelin pituus: 2 metriä Molex-liittimeen, 7 cm ISO-naaras ja -uros välillä
- OFC-kuparikaapeli (0,75 mm²)
- ISO-väreissä kierretyt johtimet (valkoinen, harmaa, vihreä, violetti) häiriöiden minimoimiseksi
Kaksinkertaisella 4-napaisella Molex-liitännällä ISOY2MOLEX4 varmistaa sulavan ja luotettavan korkeatasoisen signaalin vahvistimelle, DSP:lle tai aktiiviselle subwooferille. Asennus käy nopeasti mukana tulevien ISO-liittimien ansiosta. Huomaa, että erillinen plug-&-play-kaapeli voi olla tarpeen auton alkuperäisten liittimien muuntamiseksi ISO-standardiksi.
Kaapelin 2 metrin pituus tarjoaa runsaasti tilaa joustaville asennuksille, kun taas 7 cm etäisyys ISO-naaraan ja -uroksen välillä tekee liitännästä sujuvan ilman ylimääräistä tilan kulutusta stereon tai vahvistimen takana.
Korkealaatuinen OFC-kuparijohdin (0,75 mm²) minimoi signaalihäviön, ja kierretyt johtimet vähentävät häiriöitä puhtaan signaalinsiirron takaamiseksi. ISOY2MOLEX4 toimitetaan lisäksi ympäristöystävällisessä paperipakkauksessa.
Määrittelyt
- Kaapelin pituus: 2 metriä
- Kierretyt johtimet OFC-kuparia
- Kaapelin paksuus: 0,75 mm²
- Kaksi 4-napaista Molex-liitintä:
- Molex 1: Harmaat (oikea) ja valkoiset (vasen) kaapelit – signaali etuovista
- Molex 2: Violetti (oikea) ja vihreät (vasen) kaapelit – signaali takaovista