Baspaketti passiivisella Rockford Fosgate P1-2x12 -bassokaiuttimella, joka yhdistyy loistavasti GAS MAX A2-800.1D:hen. P12X12 tuottaa uskomattoman massiivista bassoa, ja teho kestää jopa 500W RMS 2 Ohm:ssa.
Erinomainen vaihtoehto sinulle, joka etsit todella hyvin rakennettua ja painavaa bassokaiutinta!
Rockford Fosgate P1-2x12
Passiivinen bassokaiutin, jossa on kaksoiset 12" P1-bassokaiuttimet. Elementit ovat täsmälleen samat kuin PUNCH-sarjan irtoelementit, ja siksi ne tarjoavat todella paljon bassoa vieläkin parempaan hintaan. RMS 500W 2 ohm:ssa antaa sinulle mahdollisuuden soittaa hyvällä paineella mutta silti säilyttää hallinnan.
Portattu bassokaiutin on suunniteltu tarjoamaan vaihtoehto Rockford Fosgaten irtoelementeille, ja laatikko, johon basso on sijoitettu, on huolellisesti rakennettu korkealaatuisista materiaaleista ja komponenteista.
GAS MAX A2-800.1D on tehokas monoblokki, jossa on 800W RMS 1 Ohm:ssa, ja se on erityisesti suunniteltu harrastajille. GAS:lla on ollut visio sarjasta päätevahvistimia, joissa on huolellisesti valitut komponentit, jotka sekä kuulostavat upeilta että voivat antaa runsaasti virtaa. Vahvistin, joka sopii erinomaisesti sekä SPL- että SQ/SQL-äänirakentamiseen.
- 800W RMS 1 Ohm:ssa
- Luokka D
- Upea ääni
- Upeat säätömahdollisuudet
- Bass remote sisältyy
- Matala taso ulos
Vertaansa vailla oleva esivahvistin
MAX A2 -päätevahvistimet on varustettu 2DP:llä, huipputeknologisella esivahvistimella, jossa on kaksoiset differentiaaliset piirit. Tämä antaa sinulle äänen, joka tekee sinusta lähes immuunin tuleville häiriöille. 2DP pitää myös ei-toivotun kohinan minimissä, tinkimättä siitä, mikä ehkä on tärkeintä - virran voimakkuudesta.
Jos jotain odottamatonta tapahtuisi - kuten väärä kytkentä, ylivirta tai alivirta, impedanssivirhe, ylikuumeneminen tai tasavirta ulostuloissa - A2-päätevahvistimet ottavat varman päälle epävarman luotettavan suojausjärjestelmän ansiosta.