Tyylikäs Rockford Fosgate P2-2X12 saa tässä paketissa voimaa lähes maagiselta vahvistimelta, MAX A2-800.1D. Tämä paketti tuo autosi äänentoistoon aivan uuden ulottuvuuden, tarjoten upeaa syvyyttä ja voimakasta bassoa!
Rockford Fosgate P2-2X12
Porttikotelo, jossa on kaksi 12" P2 Punch -bassoja, jotka tarjoavat voimakkaan ja syvän basson.
Amerikkalaisen Rockford Fosgaten valmistama brutaali bassokotelo. Polypropeenista valmistetut bassokartiot ja edistyneet jäähdytyskanavat takaavat korkean suorituskyvyn kovassakin käytössä. Tämä on todella bassokotelo, jota voimme lämpimästi suositella kaikille, jotka rakastavat massiivista bassoa. Kotelon bassot on kytketty siten, että kokonaisimpedanssi on 1 Ohm.
GAS MAX A2-800.1D on tehokas monovahvistin, joka tuottaa 800W RMS @ 1 Ohm ja on suunnattu erityisesti intohimoisille käyttäjille. GAS on suunnitellut tämän vahvistinsarjan huolella valituilla komponenteilla, jotka takaavat erinomaisen äänenlaadun ja runsaan tehon. Tämä vahvistin sopii erinomaisesti sekä SPL- että SQ/SQL-äänentoistoprojekteihin.
- 800W RMS @ 1 Ohm
- D-luokan teknologia
- Upea äänenlaatu
- Erinomaiset säätömahdollisuudet
- Bass remote mukana
- Alhainen lähtötaso (low-level output)
Ennennäkemätön esivahvistin
MAX A2 -vahvistimet on varustettu 2DP-esivahvistimella, jossa on kaksi erillistä differentiaalipiiriä. Tämä takaa äänen, joka on lähes immuuni ulkopuolisille häiriöille. 2DP pitää myös ei-toivotun melun minimissä tinkimättä siitä, mikä on tärkeintä - tehosta.
Jos jotain odottamatonta kuitenkin tapahtuu - kuten väärä kytkentä, yli- tai alijännite, impedanssivirhe, ylikuumeneminen tai tasavirta ulostuloissa - A2-vahvistimet ottavat turvallisuuden varman päälle luotettavan suojajärjestelmän ansiosta.